TÂRGUL MEŞTEŞUGARILOR ŞI-A DESCHIS PORŢILE

Primăria municipiului Giurgiu şi Ursus România invită toţi giurgiuvenii în acest sfârşit de săptămână la trei zile de distracţie şi voie bună, cu ocazia organizării Târgului Meşteşugarilor.
Vineri, 12 iunie, începând cu ora 17:00, Târgul Meşteşugarilor organizat în Piaţa Tricolorului va fi deschis cu un spectacol oferit de caravana lui Axinte.
Vor urca pe scenă artişti cunoscuţi, cântăreţi de muzică populară şi uşoară (Axinte, Alina Eremia, Jean, Monica Angels, Nicu Paleru, Iuliana Zlatov, Aurel Moga, Jull, Nicu Albu şi Dan Ţăranu).
Sub sloganul “Trei zile de nebunie în oraşul dumneavoastră cu mici, bere, mâncăruri tradiţionale, parcuri şi locuri de joacă pentru copii”, organizatorii evenimentului invită giurgiuvenii în zilele de 12, 13 și 14 iunie în Piaţa Tricolorului din municipiu, pentru a participa la manifestări.

Ultima modificare: 21.09.2022 – 14:06 de către

Anteriorul ÎN ATENŢIA ASISTENŢILOR PERSOANELOR CU DIZABILITĂŢI